g fluxus zsírvesztés mitől ég a hasi zsír

Véget ért a darts Premier League alapszakasza, és eldőlt, hogy Rob Cross búcsúzik a sorozattól, miután kikapott Glen Durranttól, aki a tabella élén végzett.

Hirdetés Az alapszakasz utolsó játéknapjára egyetlen kérdés maradt: vajon Rob Cross vagy Daryl Gurney búcsúzik — tegyük hozzá, minimális esélye erre Gerwyn Price-nak is volt.

fogyás egészségkiegészítők elveszíti a hasi és az oldalsó zsírokat

A nap negyedik meccsén táblához lépő Gurney három leggel bizonyult gyengébbnek a világbajnoknál 7—4az utolsó meccsen Cross győzelmi kényszerben lépett pályára a kirobbanó formában játszó, az előző fordulóban Michael van Gerwent legyőző Glen Durrant ellen.

Ehhez képest a 49 éves angol viszonylag gyorsan lerendezte a dolgokat, hamar 5—0-s előnyre tett szert, kiejtve Crosst, aki mvg fogyás tisztes 7—4-es vereséggel búcsúzott a tornától — mindketten as átlag fölött teljesítettek. Na, persze azért az mvg fogyás három meccsen is történtek érdekességek: Nathan Aspinall és Michael Smith igen magas színvonalú, fordulatos meccsel indították a napot, Smith Másodiknak jött a szerdán Durranttól kikapó Michael van Gerwen és Gary Anderson: a két világbajnok összecsapása a skót kiválóság sikerét hozta.

ez nekünk fogyott fogyás crowley la

A harmadik meccsen lépett táblához a nap kihívója, Jermaine Wattimena, ám sok köszönetet nem lelhetett a Gerwyn Price elleni mérkőzésben: az egykori walesi rögbisnek mindössze egy legre mvg fogyás szüksége, hogy biztosítsa a helyét a legjobb nyolc között, és ezt egy 17 nyilassal rögtön le is tudta.

Aztán sorban nyerte meg a többit is — 7—0-ra mosta le a hollandot, az alapszakasz egyetlen söprését mutatva be.